INFOLINIA576 724 323
Pn – Pt (8:00 – 16:00)

Tabliczki adresowe - warstwowe

( ilość produktów: 7 )

Oznakowanie domu to obowiązek każdego właściciela lub zarządcy domu lub innej nieruchomości. Chcesz spełnić ten wymóg prawny, ale lubisz nowoczesne wzory i nie chcesz standardowego, nieładnego numeru na dom?

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie, nowoczesne warstwowe tabliczki adresowe z aluminium w czterech kolorach: stylowego szczotkowanego aluminium (inox), antracycie, srebrnym i czarnym, a dla poszukujących bardziej designerskich wzorów, proponujemy tabliczki Premium w kolorze złotym. Złota tabliczka adresowa na pewno nie pozostanie niezauważona. .

Tabliczka Premium stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie prestiż. Świetnie sprawdzi się w szczególności w lokalach użytkowych, jak i w nowoczesnych domach. Tabliczkę z numerem porządkowym można dobrać odpowiednio do koloru elewacji, dzięki czemu stanie się także ozdobą nieruchomości. Tabliczka adresowa warstwowa to połączone dwie warstwy płyty kompozytowej Dibond lub jedna warstwa dibondu połączona z plexi. Zaletą tabliczki adresowej z Dibond jest jej odporność na warunki atmosferyczne oraz na korozję, lekkość, a zarazem wytrzymałość.

Prostota montażu pozwala na szybkie zamontowanie tabliczki jednym z paru dostępnych możliwości, tabliczkę adresową można przykleić klejem, przykręcić lub zamontować przy pomocy dystansów co spowoduje efekt przestrzenności.
Dzięki naszej ofercie tabliczek adresowych znajdziesz wzór odpowiedni do twoich preferencji wizualnych. Wszystkie tabliczki są produkowane w Polsce.

pixel