INFOLINIA576 724 323
Pn – Pt (8:00 – 16:00)

Tablice informacyjne: Firmowe / Urzędowe / Modułowe

( ilość produktów: 17 )

Tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne pełnią rolę informacyjną oraz kierunkową, za ich pomocą w szybki sposób można przekazać odpowiednie komunikaty szerokiemu gronu odbiorców odwiedzających urząd, biurowiec, centrum handlowe itp. Szczególnie polecane są tablice modułowe z wymiennymi panelami, które można wymienić w prosty sposób bez demontażu całej tablicy, zawsze kiedy zmieni się informacja, np. zmieni się najemca lokalu. W naszej ofercie znajdują się duże tablice informacyjne do różnych zastosowań: tablice urzędowe, tablice unijne, tablice dla najemców na dystansach, panele kierunkowe, tablice zbiorcze wielokolumnowe, tablice z logo np. dla kancelarii, prawników oraz zbiorcze tablice dla gabinetów lekarskich, klinik medycznych, hoteli a także tablice kondygnacyjne oraz tablice reklamowe.

Często wybieranym produktem są tablice firmowe aluminiowe ze względu na ich elegancki, estetyczny, a zarazem uniwersalny wygląd oraz niezwykłą trwałość i odporność, dzięki czemu posłużą długie lata oraz przyczynią się do budowania pozytywnego wizerunku miejsca, w którym są zamontowane, wskazując na profesjonalizm zarządcy obiektu. Dzięki informacjom na zbiorczych tablicach mamy pewność, że pacjenci, klienci, kontrahenci z łatwością odnajdą miejsce do którego przyszli.

Jako producent tablic informacyjnych mamy możliwość doboru produktu dopasowanego do indywidualnych preferencji o dowolnych kolorach, wymiarach, proporcjach, składającej się z mieszanych materiałów. Możemy zrobić tablice panelowe z aluminium, tablice modułowe z plexi, a także tablice informacyjne z połączenia aluminium (dibond) z plexi, dzięki temu tablica będzie idealnie dobrana do miejsca, gdzie będzie zamontowana. Razem zaprojektujemy idealną tablicę informacyjną, która będzie niezbędną informacją, ale także ozdobą wnętrza lub budynku na zewnątrz.

pixel