INFOLINIA58 558 82 33
Pn – Pt (8:30 – 16:30)
2018-03-02

Maty ochronne z nadrukiem

Tradycyjna mata jest transparentna, więc prawie niewidoczna nawet na wzorzystej powierzchni. Nie trzeba martwić się, że zaburzy wystrój wnętrza. Jeżeli jednak szukamy bardziej wyrazistych wzorów, możemy zdecydować się na kolorowe maty ochronne z nadrukiem. Takie wzory wyraźnie ożywią wnętrze i staną się jednym z elementów dekoracyjnych pomieszczenia. To także dobry pomysł na zabezpieczenie podłogi w poczekalniach, gdzie ważną rolę odgrywa przyjemny, ciepły wystrój wnętrza.

Mata pod krzesło jako wyposażenie biura

W przestrzeni biurowej podkładka pod krzesło obrotowe może pełnić dwojaką funkcję. Z jednej strony ochrania podłogę przez uszkodzeniem, z drugiej - może pełnić dodatkowo rolę reklamową i dekoracyjną. Maty transparentne to wygodne rozwiązanie w zamkniętych biurach, gdzie podłoga jest ułożona z paneli, które mogą odkształcić się lub zarysować od twardych kółek foteli biurowych. Wysoka jakość tworzywa, z którego wykonana jest mata, gwarantuje komfort użytkowania, a dodatkowa funkcja wyciszająca hałas zmniejsza dyskomfort pracy w przestrzeniach, gdzie obok siebie pracuje kilkunastu pracowników.

W biurach otwartych na klientów możemy zdecydować się na unikalne maty na podłogę z logo firmy. Ze względu na ich reklamowy charakter stanowią oryginalny element identyfikacji marki, a przy tym nic nie tracą ze swoich właściwości ochronnych.

Ze względu na różnorodny kształt maty można dopasować praktycznie do każdego miejsca pracy oraz wielkości przestrzeni pod biurkiem. Jeżeli są one prawidłowo używane, posłużą przez wiele lat, bez ryzyka popękania i zżółknięcia.

pixel