INFOLINIA576 724 323
Pn – Pt (8:00 – 16:00)
2023-10-12

Mata ochronna na dywan

Jeśli szukasz sposobu na ochronę swojego dywanu przed wytarciem, wgnieceniami lub innymi zniszczeniami spowodowanymi przez fotele biurowe na kółkach, ten produkt jest z pewnością dla Ciebie!

Mata zabezpiecza dywany oraz wykładziny przed mechanicznym zniszczeniem i zabrudzeniem, spowodowanym ciągłym przemieszczaniem się fotela w jednym miejscu. Jest wykonana z nowoczesnego tworzywa najwyższej jakości, charakteryzującego się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Bezpieczna i prosta w użytkowaniu mata ochronna na dywan idealnie sprawdzi się w zakładach pracy, biurach, jak i w domu. Jej estetyczny, uniwersalny wygląd sprawia, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Mata pod krzesło to przedmiot niemal niezbędny zarówno w pracy jak i domu. Skutecznie ochroni nasze podłogi przez zadrapaniami, rysami oraz brudem. Jest to dodatek niezwykle funkcjonalny - przyda się zarówno osobom lubiącym spędzać czas w domu, młodym matkom, freelancerom i pracownikom biurowym. Mata poprawia komfort funkcjonowania w przestrzeni każdym, bez zróżnicowania na płeć czy wykonywany zawód. Jest transparentna, całkowicie przeźroczysta, a przez to niemal niezauważalna. Jej wytrzymałość jest jednak niezawodna. Skutecznie ochroni twarde powierzchnie podłogowe, jak choćby parkiet, terakotę czy gumoleum. Jest to szczególnie ważne szczególnie w przypadku powierzchni delikatnych, łatwo podatnych na zniszczenia.

Charakterystyka maty ochronnej z kolcami:

  • posiada od spodu specjalne wypustki (kolce), które stabilizują powierzchnię podłogi i uniemożliwiają przesuwanie się podkładki na miękkim podłożu, takim jak dywan czy wykładzina. Jednocześnie mata nie uszkadza w żaden sposób dywanów.
  • mata ochronna z kolcami nie tylko zabezpiecza podłogi, ale również wycisza hałas związany z poruszaniem się foteli na kółkach oraz izoluje od zimna.
  • odporna na wpływ wysokiej temperatury, przy wylaniu na jej powierzchnię gorącego płynu, nic się z nią nie dzieje. Może być stosowana na ogrzewanie podłogowe.
  • łatwo ją utrzymać w czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a w przypadku większych zabrudzeń, użyć płynu do naczyń lub innego łagodnego środka, np. uniwersalnego płynu do czyszczenia.
  • bezbarwny, przezroczysty materiał oraz uniwersalny, a zarazem nowoczesny design, sprawiają, że podkładka na dywan idealnie pasuje do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, nie zakłócając jednocześnie walorów estetycznych podłogi.
  • elastyczna i łatwa w użyciu, nie trzeba jej nigdzie montować, wystarczy ją rozłożyć pod krzesło w wybranym miejscu. Można ją przenosić wedle upodobań bądź szybko schować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mata ochronna pod krzesło to wspaniałe rozwiązanie dla osób dbających o swoje wnętrza i chcących ochronić dywany przed przetarciami, wgnieceniami i zabrudzeniem. Podkładka na dywan to z pewnością dobra inwestycja i zakup na lata.

Polecane

Mata pod krzesło na dywan / wykładzinę - PRO

Mata pod krzesło na dywan / wykładzinę - PRO

179,00 zł - 299,00 zł brutto/1szt.
pixel